محل تبلیغات شما

ریست کردن لپ تاپ های لنوو به تنظیمات کارخانه در نمایندگی لنوو کرج

ریست کردن لپ تاپ لنوو به تنظیمات کارخانه و کاربرد آن

گاهی اوقات، مشکلات متعدد نرم افزاری باعث ایجاد اختلال در عملکرد لپ تاپ می شوند. به طوری که دیگر نمی توان به آسودگی کاری با آن انجام داد. این اختلالات نرم‌ افزاری می‌توانند به علت بهم خوردگی تنظیمات، نفوذ ویروس ها و بدافزارها و. رخ دهند. اکثر کاربران در هنگام مواجه شدن با چنین مشکلاتی، سریعا اقدام به تعویض ویندوز می نماید. در صورتی که بیشتر این مشکلات در جهت رفع، لازمه تعویض ویندوز نبوده و با اقدامات ساده حل می شوند.  یکی از این اقداماتی که می‌توان از آن در جهت بهبود مشکلات نرم‌ افزاری و رفع اختلالات روی آمده در سیستم استفاده کرد، بازگرداندن لپ تاپ به تنظیمات کارخانه می باشد. به همین علت، با توجه به مراحل طولانی تعویض ویندوز، توصیه می شود که ابتدا پیش از انجام هر کاری، لپ تاپ خود را به تنظیمات کارخانه ریست کنید. 
این کار می‌تواند بسیاری از مشکلات ساده که باعث اختلال در کار کرد لپ‌ تاپ شده است را حل کند. برای انجام این کار دو روش وجود دارد که از هر دو می توانید در جهت رفع مشکلات نرم افزاری لپ تاپ لنوو خود استفاده کنید. این دو مورد، روش Boot Menu و روش نرم افزاری را شامل می شوند که در ادامه مقاله به توضیح و آموزش هر بخش پرداخته شده است. 

بازگردانی لپ تاپ لنوو به تنظیمات کارخانه با روش  Boot Menu 

از روش‌ های رایج برای ریست کردن لپ تاپ به تنظیمات کارخانه و رفع اختلالات نرم‌افزاری موجود، که هیچ نیازی به برنامه یا ابزار اضافی ندارد، بوت کردن لپ تاپ و عملیات پس از آن است. این حالت از تنظیمات لپ تاپ که برای راحتی بیشتر کاربران در نظر گرفته شده است، مراحل ساده ای دارد که هر کاربر معمولی می‌ تواند از آن در جهت حل کردن مشکلات مربوطه استفاده کند که در اینجا توسط متخصصین تعمیرات لپ تاپ لنوو در کرج توضیح داده شده است. 
برای اعمال این تنظیمات، ابتدا باید لپ تاپ خود را ری استارت کنید. سپس دکمه F8 موجود در صفحه کلید را فشار دهید تا وارد فضای تنظیمات بوت شوید. حال گزینه ها و قابلیت هایی را مشاهده می کنید که می توانید با انتخاب هر کدام از آن ها، در جهت تنظیمات بخش‌ های مختلف اقداماتی را انجام دهید. از بین گزینه های موجود، Repair Your Computer  را پیدا کرده و انتخاب کنید. سپس برای اتمام عملیات، کلید اینتر را فشار دهید. حال مشاهده می کنید که تنظیمات اولیه لپ تاپ لنووی شما بازگشته و به احتمال مشکل های پیش از این نیز حل شده است. 
در صورت عدم رفع مشکلات نرم‌ افزاری پس از ریست کردن لپ تاپ لنوو به تنظیمات کارخانه، و همچنین دریافت راهنمایی های بیشتر در این زمینه، می توانید از کارشناسان ما در نمایندگی لنوو کرج م بگیرید. 

بازگردانی لپ تاپ لنوو به تنظیمات کارخانه با روش نرم افزاری

دیگر راه موجود برای ریست کردن لپ تاپ لنوو به تنظیمات کارخانه، با استفاده از یک نرم افزار مشخص صورت می‌گیرد. برای اعمال این روش در جهت مقابله با اختلالات پیش آمده در نرم افزار لپ تاپ و مقابله با عدم عملکرد آن، تنها به نرم افزار مخصوص این موضوع نیاز دارید. 
بیشتر شرکت های سازنده برند های مختلف لپ تاپ، نرم افزاری مخصوص برای ری استارت کردن آن و تنظیمات مربوطه در نظر گرفته‌اند. این برنامه ها هنگامی که هیچ راهی برای بازگرداندن لپ تاپ به تنظیمات اولیه توسط خود لپ تاپ وجود ندارد، به کمک کاربر می آیند. 
این نرم افزار های مخصوص ساختار بسیار ساده ای داشته که موجب شده کار با آن برای افراد معمولی هم ساده و ممکن باشد. به همین علت، حتی هنگامی که هیچ اطلاعاتی راجع به لپ‌ تاپ نداشته و تجربه ای در این زمینه دارا نیستید هم، می توانید به راحتی با کمک چنین برنامه‌ ای، لپ تاپ خود را به تنظیمات کارخانه بازگردانید. 
کمپانی لنوو نیر مانند دیگر شرکت‌ های مطرح، چنین نرم افزاری در نظر گرفته و این امکانات را از طریق برنامه مربوطه در جهت راحتی بیشتر کاربران ارائه کرده است. اگر شما هم یکی از کاربران لپ تاپ های لنوو هستید، می توانید برای بازگرداندن لپ تاپ خود به تنظیمات کارخانه و حل مشکلات پیش آمده و مختل شدن عملکرد لپ‌ تاپ خود، به سایت اصلی شرکت لنوو مراجعه کرده و با نصب برنامه های مربوطه، به راحتی و بدون هیچ آموزشی تنظیمات لپ تاپ خود را به حالت اولیه بازگردانید. 

رفع اختلالات رخ داده در لپ تاپ های لنوو توسط نمایندگی تعمیرات لپ تاپ لنوو کرج

نمایندگی لنوو کرج از بزرگترین و معتبرترین مراکز تعمیرات لپ تاپ های لنوو در کشور بوده، که با به کارگیری حرفه ای ترین متخصصان و استفاده از به روز ترین و پیشرفته ترین دستگاه ها، می تواند خدمات مربوط به قسمت های مختلف سخت افزاری و نرم افزاری، به ویژه مشکلات رایجی که نیازمند ریست کردن لپ تاپ به تنظیمات کارخانه می باشد را، در اسرع وقت با بالاترین سطح کیفی ممکن به شما کاربران لپ تاپ های لنوو در کرج ارائه دهد.


منبع: روش های بازگرداندن لپ تاپ لنوو به تنظیمات کارخانه

علل اصلی خرابی کارت گرافیک لپ تاپ لنوو

علل خرابی کارت شبکه و تاثیرات آن بر روی سیستم

علل اصلی خرابی اسپیکر لپ تاپ لنوو و راه مقابله با آن

تاپ ,لپ ,تنظیمات ,لنوو ,های ,کارخانه ,لپ تاپ ,به تنظیمات ,تنظیمات کارخانه ,تاپ لنوو ,لنوو به ,راحتی بیشتر کاربران

مشخصات

آخرین ارسال ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

وبلاگ رز آفتابی بک لینک و رپورتاژآگهی نقراب کره لند پویا گرافیک گل های رنگارنگ موسیقی سنتی ایران mahmoodkhooban وبلاگ آقای خشکبار فروشگاه گیوه کرد لوازم خانگی افراکالا